فن‌آموز در پانزدهمین کنفرانس سالیانه آموزش فیزیک ایران – سنندج

گروه فن‌آموز در پانزدهمین کنفرانس سالیانه آموزش فیزیک ایران, به مدت ۹۰ دقیقه در جمع انبوه معلمان و در فضایی شاد و صمیمی نمایش‌های علمی اجرا کرد.

این نمایش‌ها شامل آزمایش‌های رسانایی شیشه داغ شده، رسانایی بدن انسان، مدل شبیه‌سازی حلزون گوش و تفکیک و تغییر فرکانس‌های صدا توسط تیغه‌های مرتعش با فرکانس رزونانس متفاوت و آزمایش‌هایی با هوای مایع (دمای حدود ۲۰۰ درجه زیر صفر) بود.

گروه فن‌آموز در ورودی سالن نمایشگاه غرفه‌ای دایر کرد که با استقبال شدید معلمان روبرو گردید.

در این غرفه از محصول نورآزما ۴۰۳ رونمایی شده و فروش و اخذ سفارش این محصول آغاز شد. نورآزما ۴۰۳ دارای اغلب ویژگی‌های نورآزما ۴۱۰ است ولی با نصف قیمت آن، یعنی ۹۹ هزار تومان.

همچنین در حاشیه این نمایش علمی، بسته‌ای شامل یک وسیله آزمایش مبتنی بر رسانایی بدن انسان به هریک از معلمان حاضر اهدا شد تا با استفاده از آن بتوانند چند آزمایش شاد علمی تفریحی را در حاشیه مباحث رسانایی و الکتریسیته در کلاس درس اجرا کنند.

بسته اهدایی به معلمان، علاوه بر وسیله آزمایش رسانایی، شامل لوح‌های فشرده برنامه تلویزیونی چیستا (قسمت‌های اول تا ششم) و بروشورهای معرفی فعالیت‌های شرکت فن‌آموز و پارک فن‌آموز بود؛ که این بسته از طرف شرکت فن‌آموز و اتحادیه انجمن‌های معلمان فیزیک ایران به حدود ۴۰۰ دبیر شرکت‌کننده در کنفرانس اهدا شد.